Fashionable boys girls anti blue ray glasses retro glasses for unisex
د.إ 40,70| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 139 × 142 × 46 cm |
| Color |
Black ,Gold ,Grey ,Silver |
Fashionable Folding Resin Glasses For The Elderly
د.إ 28,60| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 180 × 30 cm |
| Color |
Gold |
| Glasses degree |
100 ,150 ,200 ,250 ,300 ,350 ,400 |
| style |
Packaging Box and Glasses Clot ,Without box |
Fashionable Optical Glasses Frame Anti Blue Light
د.إ 40,70| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 143 × 73 × 30 cm |
| Frame Color |
C1 Black Frame ,C10 Pink Gradient ,C2 Red Frame ,C3 Grape Purple Frame ,C4 Tea Frame Custom Color ,C5 Wine Red Frame ,C6 Transparent Frame ,C7 Emerald Green ,C8 Purple ,C9 Hawksbill |
Female anti-blue light glasses
د.إ 33,00| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 150 × 50 cm |
| Color |
Black ,Gold black ,Gold ,Silver black ,Silver |
| Model |
C3 ,C4 ,C1 ,C5 ,C2 |
Flat Glasses Retro Student Glasses Frame Unisex Large Frame Flat Lens
د.إ 28,60| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 60 × 50 cm |
| Color |
Blue ,Bright black frame ,Brown ,Brown frame ,Gradient blue ,Ink color ,Sand black frame |
Flat Top One-piece Fashion Model Catwalk Glasses
د.إ 33,00| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 50 × 40 cm |
| Color |
C1 Gray Black Gray ,C2 Orange Tea ,C3 Purple Pink ,C4 White Water Silver ,C5 Gray Orange ,C6 Black Bright Blue |
Flat Without Degree Anti-blue Glasses Discoloration Glasses
د.إ 36,30| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 230 × 50 cm |
| Color |
Black ,Black Gold ,Black Sliver |
Frame Bamboo Wood Glasses Rejuvenating Reading
د.إ 28,60| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 180 × 50 cm |
| Color |
C1 ,C2 ,C3 ,C4 ,C5 ,C6 ,C7 ,C8 |
| Glasses degree |
0degree ,100degree ,150degree ,200degree ,250degree ,300degree ,350degree |
Frameless business horn glasses
د.إ 253,00| Frame Color |
C1 ,C2 ,C3 ,C4 |
|---|
Frameless Diamond Cut Edge Reading Glasses Flat Anti-blue Light
د.إ 33,00| Weight | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 120 × 50 cm |
| Color |
Brown ,Purple |
| Glasses degree |
0 ,100 ,150 ,200 ,250 ,300 ,350 ,400 |
Frameless Trimming Leopard Temple Men Retro Square Frame Driving Sunglasses
د.إ 36,30| Weight | 0,04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 40 × 20 cm |
| Color |
Ash And Powder ,Ash and Powder with Box ,Black ,Black with Box ,Gold Powde with Box ,Gold Powder ,Gold Transparent Lens ,Gold Transparent Lens with Box ,Golden Gray ,Golden Gray with Box ,Golden Tea ,Golden Tea with Box ,Progressive Green ,Progressive Green with Box ,Upper Blue Lower Oran with Box ,Upper Blue Lower Orange |
Full frame retro glasses
د.إ 28,60| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 100 × 40 cm |
| Color |
Brown frame ,Colorful frame |