Children’s Short Martin Boots
د.إ 52,80| Weight | 0,38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 × 250 × 120 cm |
| Color |
Beige chain ,Black chain |
| Shoe size |
26 ,27 ,28 ,29 ,30 ,31 ,32 ,33 ,34 ,35 ,36 ,37 |
Children’s short skirt
د.إ 40,70| Weight | 0,20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 320 × 240 × 50 cm |
| Color |
black ,yellow |
| Appropriate Height |
100cm ,70cm ,80cm ,90cm ,2 to 3 years (100cm) ,1 to 3 months (70cm) ,6 to 12 months (80cm) ,1 to 2 years (90cm) |
Children’s short sleeve T-shirt
د.إ 28,60| Weight | 0,07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 × 220 × 40 cm |
| Color |
Yellow |
| Size |
2 to 3 years (100cm) ,3 to 4 years (110cm) ,5 to 6 years (120cm) ,7 to 8 years (130cm) ,9 to 10 years (140cm) ,1 to 2 years (90cm) |
Children’s short sleeve T-shirt
د.إ 28,60| Weight | 0,08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 × 130 × 40 cm |
| Color |
Golden |
| Size |
2 to 3 years (100cm) ,3 to 4 years (110cm) ,5 to 6 years (120cm) ,7 to 8 years (130cm) ,9 to 10 years (140cm) ,1 to 2 years (90cm) |
Children’s short sleeve T-shirt
د.إ 28,60| Weight | 0,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 60 cm |
| Color |
Grey flower |
| Size |
2 to 3 years (100cm) ,3 to 4 years (110cm) ,5 to 6 years (120cm) ,7 to 8 years (130cm) ,9 to 10 years (140cm) ,1 to 2 years (90cm) |
Children’s short sleeve T-shirt
د.إ 52,80| Weight | 0,22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 330 × 240 × 60 cm |
| Color |
A group ,B group ,W group ,X group ,Y group |
| Size |
2 to 3 years (100cm) ,3 to 4 years (110cm) ,5 to 6 years (120cm) ,7 to 8 years (130cm) ,9 to 10 years (140cm) ,1 to 2 years (90cm) |
Children’s short sleeve T-shirt cotton STRIPE TOP
د.إ 33,00| Weight | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 280 × 370 × 50 cm |
| Color |
Black ,Blue ,Green ,Red ,Rose Red |
| Size |
10 ,12 ,14 ,16 ,18 ,20 ,22 ,24 ,6 ,8 |
Children’s Short-sleeved Suit Korean Clothing
د.إ 24,20| Weight | 0,11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 × 200 × 30 cm |
| Color |
Baby Duck ,Blue Dinosaur ,Elephant ,Forbearance ,Gawkrat ,Green Leaf Strawberry ,Hippo ,Meet Little Monsters ,Number ,Raglan Excavator ,Sugar Rabbit ,Yellow Panda |
| Suitable For Height |
2 to 3 years (100cm) ,3 to 4 years (110cm) ,5 to 6 years (120cm) ,7 to 8 years (130cm) ,1 to 3 months (70cm) ,6 to 12 months (80cm) ,1 to 2 years (90cm) |
Children’s Short-sleeved Suit Two-piece Cotton Suit
د.إ 32,72| Weight | 0,18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 320 × 240 × 40 cm |
| Color |
Banana ,Big watermelon ,Busy cute ,Little Grey Watermelon ,Little bear prince ,Mi walnut ,Polar snow bear ,Small plane |
| Child size |
2 to 3 years (100cm) ,3 to 4 years (110cm) ,5 to 6 years (120cm) ,1 to 3 months (73cm) ,6 to 12 months (80cm) ,1 to 2 years (90cm) |
Children’s Short-sleeved T-shirt With Earplugs Pattern
د.إ 28,60| Weight | 0,10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 150 × 30 cm |
| Color |
Grey ,White ,Yellow |
| Size |
2 to 3 years (100cm) ,3 to 4 years (110cm) ,5 to 6 years (120cm) ,7 to 8 years (130cm) ,1 to 2 years (90cm) |
Children’s short-sleeved t-shirts, baby clothes, boys
د.إ 28,60| Weight | 0,10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 × 150 × 40 cm |
| Color |
Blue |
| Size |
2 to 3 years (100cm) ,3 to 4 years (110cm) ,5 to 6 years (120cm) ,7 to 8 years (130cm) ,9 to 10 years (140cm) ,1 to 2 years (90cm) |